Hlavní stránka

 

O nás

Inspirováni prastarými civilizacemi vytvořili jsme místo, kde se snoubí nadčasové metody a duchovní tradice celého světa s jemnými technologiemi a vzniká tak péče jako stvořená pro moderní životní styl.

Relaxujte, ožijte, nechte se omladit a znovu nalezněte sami sebe...

Prince V. Allum Ivan PunchevAneta Christovová Fotogalerie u nás Media - napsali o nás
Prince V.  Allum

Prince V. Allum

- Náš fyzioterapeut, 38let, narozen ostrov Mauritius.

- V 10ti letech začal chodit na jógu a postupně se také učil masírovat. Má tedy více jak 20ti letou praxi v oboru masáží a fyzioterapie.

- Studoval 2 roky v Indii - alternativní terapie a medicina, magnetická terapie, přírodní léčení, Ayurveda, Reiki.

- Studoval 5 let - anatomie, Akupunktura, Akupresura.

- Studoval 1 rok v Japonsku – Akupunktura, Chi quong.

- Zabývá se také zajímavými koníčky, jako je astrologie, palmistry (čtení z ruky), numerologie, hypnóza, paranormální aktivity.

- Více jak 10 let pracoval pro nejluxusnější hotely, wellness a spa jako fyzioterapeut a následně manažer týmu terapeutů.

- Specializuje se na kombinaci tradičních a alternativních metod. Veškeré své znalosti z výše zmíněných oborů propojuje a využívá zcela individuálně, dle potřeb a aktuálního stavu člověka. Žádná masáž od Prince není stejná…

- V roce 2000 se stal celostátním šampioném státu Mauritius v oblasti alternativní terapie a jógy.

- Za 15 let co působí jako profesionální fyzioterapeut a díky nasbíraným zkušenostem byl u svých klientů různých věkových kategorií úspěšný v boji proti nachlazení, cukrovce, artritídě, epilepsii, neplodnosti a mnoha jiných závažných nemocí.

- Na ostrově Reunion, který je francouzskou kolonií a nachází se v těsné blízkosti Princova rodného ostrova Mauritius, úzce spolupracoval s Ministerstvem zdravotnictví a sportu.

- Od ledna 2013 spolu se svojí partnerkou Anetou Christovovou otevřel vlastní indický ayurveda salon Prince of Wellness.Ivan Punchev

- Ivan Punchev je rodák z Prahy a masážím se profesionálně věnuje už 16 let. V roce 2003 získal základní masérské vzdělání v masérské škole Refit v Praze, a poté se postupně učil základy shiatsu, baňkování, manuální lymfodrenáže, reflexní terapie i čínské tlakové masáže.

- Specializuje se nejvíce na masáže klasické, sportovní, rekondiční, také ovládá čínskou tlakovou masáž, baňkování i manuální lymfodrenáž.

- Jeho hlavním zdrojem a inspirací, jeho životní vášní, je práce s tělem formou zdravého pohybu. Od roku 2000 cvičí Chi kung a Tai chi, dělá Yantrajogu, intuitivní tanec a také rád jezdí na koni.

- Jinak se dlouhodobě věnuje gastronomii, dietologii a meditacím. V současné době je ve výcviku Neduální terapie pod vedením Nukunu Larsena.

- „Snažím se svým klientům dát to nejlepší z toho, co jsem se naučil, úžasný pocit z uvolňující masáže a hlavně maximálně individuální přístup, který je hlavním předpokladem dobré a kvalitní masáže.“ říká Ivan.Aneta Christovová

- marketing a PR Prince of Wellness

- moderátorka Trojhlavé saňě - více informací naleznete na: FB

- v Talk show Luboše Procházky - podívejte se na krátký sestřich ze show: video nebo foto

- článek z Žena-in: Jsem boubelka, no a co?

- článek z Super.cz: Nejvnadnější česká moderátorka ukázala exotického přítele.U nás

Napsali o nás