Hlavní stránka

 Mystické vůně

Vyberte si vůni masážního oleje, která bude nejlépe vyhovovat Vám či Vašim blízkým. Tento olej pak z masáže zaručeně učiní hřejivý zážitek plný rozkoše.

základní olej
jasmínový olej
Jasmínový olej je velmi ceněný pro svou schopnost léčit těžké deprese, dále ulehčuje porod, má příznivé účinky na potíže v sexuální oblasti, na dýchací systém, ulevuje od bolesti svalstva a vypíná pokožku.
rozmarýnový olej
Rozmarýn velmi účinně podporuje imunitní systém, napomáhá trávení a zlepšuje krevní oběh. Dále je také velmi účinným nástrojem pokud je potřeba ulevit od bolesti, odstranit problémy s dýcháním nebo jako řešení suché pokožky.
jojobový olej
Tento olej působí proti plísním, bakteriím, zánětům a také jako antioxidant. Pomáhá chránit a obnovovat suchou, zanícenou a problematickou pokožku a stejně tak zlepšuje vzhled, kvalitu i zdraví suchých, poškozených nebo vypadávajících vlasů.
olej z tmavé čokolády
Mezi zdravotní účinky tohoto oleje patří:
Vysoký obsah kofeinu v čokoládě stimuluje krevní oběh a tím napomáhá krvi, aby přirozeně omlazovala a hojila pokožku. Také antioxidanty způsobují, že je pokožka na dotek plnější a pevnější a napomáhají buňkám při produkci kolagenu a elastanu.
Účinky proti stárnutí.
Zlepšení oběhového systému, úleva od bolesti a zářivá pokožka.
kokosový olej
Kokosový olej uvolňuje svaly, zmírňuje napětí a zlepšuje krevní oběh. Má také velmi intenzivní hydratační účinky na všechny typy pleti, včetně suché. Pomáhá při léčbě ekzémů a vyhlazování vrásek a chrání pokožku před slunečním zářením, rakovinou a poškozením volnými radikály.
levandulový olej
Levandulový esenciální olej je velmi prospěšný například v těchto oblastech:
nervová soustava, nespavost, úleva od bolesti, močové ústrojí, dýchací problémy, péče o vlasy, krevní oběh, trávení, imunita, péče o pokožku.
zázvorový olej
Pomáhá při svalových bolestech, kašli, ulevuje od nevolnosti a při zvracení.
mangový olej
Pozitivní účinky na zdraví:
Efektivně napomáhá trávení.
Má vysoký obsah vlákniny.
Chrání srdce.
Udržuje nízkou hladinu cholesterolu.
Hydratuje suchou pokožku.


svíčky
Svíčky lze ideálně používat pro všeobecnou hydrataci rukou, obličeje a těla, pro léčbu popraskané pokožky a nehtové kůžičky, na drobná poranění a oděrky a další problém pokožky. Svíčky mají také prokázanou vysokou účinnost při léčbě ekzémů.
ošetření horkými kameny
Pozitivní účinky horkých kamenů:
Poskytují úlevu od bolesti spojené s artritidou, syndrome karpálního tunelu a jinými chronickými onemocněními.
Snižuje bolest a křeče ve svalech.
Omezuje chronický stress a napětí.
Zvyšuje pružnost kloubů a tak pomáhá usnadnit pohyblivost.
Uvolňuje od bolesti a napětí způsobených namoženými nebo zkrácenými svaly.

Potěšte své smysly a relaxujte s masážními oleji mystických vůní. Tyto masážní oleje jsou vyrobeny z čistě esenciálních směsí a Vašemu tělu i mysli navodí pocit blaženosti.

Naše oleje jsou naprosto netoxické a citlivé i k těm nejjemnějším typům pokožky. Naše kvalitní oleje Vás uklidní, zbaví stresu, povzbudí a osvěží.