Hlavní stránka


PROCEDURY:

MOMENTÁLNĚ NEPOSKYTUJEME

ÁJURVÉDSKÁ MASÁŽ

60 min 1.800 Kč
90 min 2.250 Kč
120 min 3.000 Kč

Tato prastará olejová terapie, jež využívá teplé bylinné oleje (zvolené podle tělesného typu), je určena pro zlepšení krevního oběhu, odstranění toxinů, zklidnění nervového systému a podpoře imunity. Terapie pracuje s teorií proudění vnitřní energie a rovnováhy energie ke zlepšení zdraví a uzdravovacích procesů. Masáž spočívá v důmyslném vyvíjení tlaku tak, aby se energie rozšířila po celém těle, uvolňuje blokace a protahuje svaly. Zanechává tělo odpočinuté, plné energie a zbavené strnulosti.

AJURVÉDSKÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

60 min 1.650 Kč

Na míru složená směs ajurvédských léčivých bylin, kterou lze také smíchat se základním olejem nebo vodou, je masáží vtírána do pokožky celého těla. Toto ošetření přináší celkovou detoxikaci, omlazení, odbourání zadržované vody v těle a podporu krevního oběhu. Při masáži dochází k celkové očistě a podpoře zdravé a krásné pokožky stimulováním a aktivací jednotlivých energetických bodů na těle. Dalším přínosem použití bylinného prášku je celkový peeling pokožky.

ÁJURVÉDSKÁ PÉČE O UŠI

60 min            1.550 

 

ÁJURVÉDSKÁ PÉČE O NOS

60 min            1.350 

 

ÁJURVÉDSKÁ PÉČE O OČI

60 min            1.350 

 

ÁJURVÉDSKÁ ZLATÁ MASÁŽ HLAVY (SHIRODHARA)

60 min          1.650 

90 min          2.050 

 

Ájurvédská zlatá masáž hlavy je úžasný způsob, jak ulevit svalům na Vaší hlavě, šíji a ramenou. Bylo prokázáno, že přes den nahromaděné stresy oslabují mozkové tekutiny. Tato indická masáž hlavy je určena k tomu, aby podpořila oběh ve vašem mozku, a také zlepšuje koncentraci. Vaše dýchací systémy jsou po této masáži rovněž uvolněny.

 

          Uvolňuje nervový systém a odstraňuje únavu způsobenou duševním stresem a napětím.

          Zlepšuje krevní oběh a je prospěšná při léčbě epilepsie.

          Podporuje rozvoj energie v mozku.

          Zabraňuje ztrátě vlasů.

          Zvyšuje přísun kyslíku a glukózy do mozku.